sadsaz
24 اسفند 1401 - 14:12

۱۰۰ هزار قلم انواع مواد محترقه در استان سمنان کشف و ضبط شد

سمنان- جانشین فرمانده انتظامی استان سمنان بابیان اینکه فروشندگان مواد محترقه شناسایی و دستگیر شدند، گفت: ۱۰۰ هزار قلم انواع مواد محترقه در استان کشف و ضبط شد.

سرهنگ سید علی میر احمدی در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان اینکه پلیس برای تأمین امنیت شهروندان همه تلاش خود را به کار می‌بندد، ابراز داشت: بر اساس تعریف همین مأموریت ذاتی پلیس با هر فرد یا افرادی که بخواهد امنیت را از روح و بطن جامعه سلب کند، قطعاً بدون اغماض برخوردهای لازم را خواهد کرد.

وی ضمن بیان اینکه از ابتدای اسفندماه سال جاری پلیس هر گونه خرید و فروش مواد محترقه خطرناک را زیر نظر خود قرار داده است، افزود: طی همین نظارت و بازرسی‌ها بالغ بر ۱۰۰ هزار قلم انواع مواد محترقه در استان سمنان کشف و ضبط شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان سمنان بابیان اینکه در رابطه با مواد محترقه هفت نفر در استان دستگیر شدند، ابراز داشت: این افراد تا ۱۵ فروردین مهمان پلیس خواهند بود و هیچ آزادی پیرامون آنها طی این بازه انجام نمی‌شود.

وی ضمن بیان اینکه خودروهای برهم زننده نظم عمومی نیز توقیف می‌شوند، در ادامه تصریح کرد: این خودروها نیز تا پانزدهم فروردین در پارکینگ خواهد بود و هیچ مماشاتی صورت نخواهد گرفت.

وی افزود: افراد یا خودروهای خطرآفرین بازداشت و توقیف می‌شود تا این مهم بتواند عامل بازدارنده برای برهم زنندگان امنیت و نظم جامعه باشد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1094670